Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: ASTM International завершує роботу на набором стандартів, що стосуються навчання нанотехнологій PDF Друк e-mail
Четвер, 18 січня 2018, 10:03

007_18Організація ASTM International затвердила публікацію останнього стандарту з  шести нових документів, публікація яких спрямована на спрощення навчання студентів і працівників базовим поняттям і концепціям, пов'язаних з нанотехнологіями, а також з відповідними дослідженнями і розробками.

Найновіший стандарт з цієї серії називається ASTM E3089 "Стандартне керівництво з навчання працівників нанотехнологій в частині властивостей матеріалів та ефектів розміру". Це керівництво забезпечує базовий підхід до набуття розуміння в частині унікальних властивостей і застосувань нанорозмірних матеріалів.

  • Взагалі серія стандартів охоплює наступні теми:
  • Здоров'я та безпека (ASTM E2996);
  • Визначення характеристик (ASTM E3001);
  • Генерація шаблонів (ASTM E3034);
  • Інфраструктура (ASTM E3059);
  • Синтез і обробка матеріалів (ASTM E3071).

З огляду на різноманітність можливостей і місць проведення різних програм навчання нанотехнологій, важливо мати основний набір стандартів, які допомагають навчати персонал і студентів. Нове керівництво ASTM E3089, що використовується як доповнення до інших стандартів ASTM International, забезпечує основу для однаковості кваліфікації випускників численних освітніх програм, які можуть здійснюватися по всьому світу.

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images