Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: Новий стандарт ISO на засоби індивідуального захисту для пожежників PDF Друк e-mail
Середа, 24 січня 2018, 09:40

009_18Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 18639-1:2018 «Засоби індивідуального захисту для пожежних, які здійснюють конкретні рятувальні операції. Частина 1. Загальні положення».

Стандарти серії ISO 18639 визначають вимоги до засобів індивідуального захисту, спеціально призначених для захисту пожежників від травм та загибелі при здійсненні конкретних рятувальних операцій.

Серія стандартів ISO 18639 встановлює принципи, що регулюють розробку мінімальних методів випробувань типів подій та небезпек, включаючи вимоги до конструкції і характеристики засобів індивідуального захисту, які носять пожежні та інші рятувальники для зменшення травматизму при рятувальних роботах.

Типи засобів індивідуального захисту і рівні ефективності для різних категорій захисту представлені для вибору на основі оцінки ризику.

Новий стандарт поширюється на засоби індивідуального захисту для використання в рятувальних діях для дорожньо-транспортних пригод та міських пошуково-рятувальних операцій, але також може включати в себе інші рятувальні операції в залежності від оцінки ризику.

Даний документ не поширюється на засоби індивідуального захисту для використання під час пожежі високого ризику та для захисту від хімічних і біологічних небезпек, за винятком короткострокових і випадкових впливів при здійсненні рятувальних операцій.

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images