Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВ Україні може бути заборонено використання пальмової олії PDF Друк e-mail
Четвер, 12 квітня 2018, 08:50

034_18Комітет  ВР з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує прийняти за основу проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів» (№ 3871).

Метою законопроекту, як зазначено в пояснювальній записці до нього, є пряма заборона використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока та молочних продуктів і встановлення адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення.

Під час обговорення проекту Закону народні депутати України зазначили, що до Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин надійшли зауваження до законопроекту від профільних асоціацій, які наголошують на неприпустимості повної заборони на використання пальмової олії у виробництві, а також відзначили необхідність доопрацювання законопроекту при підготовці його до другого читання.

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів (№ 3871) прийняти за основу.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів» >>>

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images