Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВ Харкові розпочався Міжнародний форум з питань технічного регулювання PDF Друк e-mail
Четвер, 19 квітня 2018, 08:28

039_1818 квітня у Харкові розпочав роботу Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації».

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів у своєму зверненні до учасників Форуму прокоментував важливість реформування технічних стандартів, що відкриє нові можливості для української економіки.

“Сучасні стандарти та технічні регламенти, на які спирається бізнес і суспільство, мають сприяти безпеці громадян і стимулювати розвиток сучасних технологій в економіці. Уряд та Міністерство досягли значних успіхів у цьому напрямку, важливим етапом чого у найближчій перспективі має стати ухвалення Стратегії розвитку системи технічного регулювання. Її реалізація забезпечить визнання української системи технічного регулювання на європейському та світовому рівні і стане міцним підґрунтям для сталого розвитку економіки України”, - відзначив у своєму зверненні Степан Кубів.

Під час урочистого відкриття заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко зосередив свою увагу на результатах роботи Уряду в сфері технічної стандартизації, а також окреслив плани на найближчу перспективу.

«Розвинені країни світу сьогодні активно переживають четверту промислову революцію, будують цифрову економіку, запроваджують сучасні інноваційні технології, зокрема, біо-, нано- та енергозберігаючі, застосовують робототехніку та розвивають штучний інтелект. Україна в жодному разі не може дозволити собі стояти осторонь цих процесів. Ми маємо використовувати сучасні передові технології, розвитку яких сприятиме впровадження сучасних стандартів і технічних регламентів», - зазначив Юрій Бровченко.

В рамках заходу заплановане обговорення ролі стандартів та технічних регламентів в підвищенні конкурентоспроможності української економіки, безпеки життєдіяльності, захисту довкілля, енергоефективності та інформаційної безпеки.

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images