Главная
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: Нові керівні принципи ISO щодо приийняття співробітників на роботу PDF Печать E-mail
03.09.2018 08:13

084_18Найбільшим активом організації є її співробітники. Прийом на роботу нового співробітника не тільки сприяє вирішенню проблеми зайнятості, але також може вплинути на діяльність організації в цілому. Тому можливість оцінки прийнятих на роботу співробітників має важливе значення в процесі найму.

Нещодавно Міжнародна організація по стандартизації (ISO) опублікувала нові міжнародні рекомендації, які містять інформацію для співробітників відділу кадрів за оцінкою кваліфікації найманих фахівців.

Технічна специфікація ISO/TS 30411: 2018 «Менеджмент людських ресурсів. Метричні показники якості найму» містить найкращі практики в цій галузі діяльності, а також представляє певні показники, які можуть використовуватися для оцінки ефективності нового співробітника і успіху діяльності організації.

По суті, даний документ є ключовим інструментом в будь-якій організації, незалежно від розміру або сектора. Вимірювання ефективності роботи нового співробітника і оцінка того, наскільки він хороший, завжди відбуваються в контексті впливу багатьох чинників. Розроблена технічна специфікація надає конкретний спосіб оцінки показників ефективності діяльності співробітників. Вибрані показники впливають на продуктивність організацій і служать важливим інструментом звітності.

специфікація ISO/TS 30411 була розроблена технічним комітетом ISO ТК 260 «Управління людськими ресурсами», секретаріат якого ведеться ANSI, членом ISO з США.
 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images