Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: Оновлені настанови щодо тестування машинозчитувальних паспортів PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 вересня 2018, 08:23

091_18Машинозчитувані паспорти (MRPs) припускають швидке оброблення та точніше порівняння  з міграційними базами даних, а також з відповідними контрольними списками. Для забезпечення відповідності  міжнародним нормативним вимогам паспорти підлягають жорсткому регламентуванню у відповідності з правилами, встановленими Міжнародною організацією  цивільної  авіації (ICAO), Документ 9303.

Стандарт ISO/IEC 18745-1:2018 «Методи випробування машино зчитувальних  проїзних документів (MRTD).  Частина 1: Фізичні методи випробування паспортів (тривалість)»  доповнює технічний звіт  ICAO щодо  довговічності. Стандарт містить  критерії, які  мають бути досягнуті з метою відповідності вимогам ICAO.

Нещодавно стандарт було оновлено. Він містить  детальну інформацію для проведення ефективних випробувань, надає можливість оцінки терміну служби машинозчитувального паспорту.

Стандарт ISO/IEC 18745-1 розроблено та оновлено  робочою  групою «Машинозчитувальні  проїзні документи», яка входись у склад технічного комітету ISO/IEC JTC 1/SC 17 «Ідентифікаційні  карти і пристрої ідентифікації особистості».

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images