Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяУряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами PDF Друк e-mail
Середа, 05 грудня 2018, 09:09

123_18Кабінет міністрів України видав постанову від 28 листопада 2018 р. № 1006 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством екології та природних ресурсів", якою затверджуються критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження даної господарської діяльності, а також визначено періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством екології та природних ресурсів.

Постановою встановлюється ризик-орієтований підхід до визначення зазначених критеріїв, який передбачає недопущення зупинки роботи суб’єктів господарювання у ході або за результатами перевірок, якщо їхня діяльність не загрожує життю чи здоров’ю людей.

Розроблені показники критеріїв допомагають оцінити ступінь небезпеки діяльності, що провадить суб’єкт господарювання. І залежно від ступеня небезпеки діяльності суб’єкта господарювання визначається періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю), що дозволяє державі контролювати виникнення небезпечних подій та знизити негативні наслідки, що можуть бути спричинені цими подіями. У сфері поводження з небезпечними відходами це — заподіяння шкоди здоров’ю людини, а також заподіяння шкоди довкіллю.

Прийняття постанови сприятиме спрощенню умов провадження господарської діяльності.

Постанова КМУ від 28 листопада 2018 р. № 1006 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством екології та природних ресурсів" >>>

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images