Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: Новий стандарт ISO на акцизні марки допоможе захистити ринок від нелегальної продукції PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 січня 2019, 09:49

art001Наявність акцизних марок є фактом того, що виробники споживчих товарів виплачують податки, а  продукція є оригінальною. Акцизи не тільки гарантують доходи державі, вони також допомагають виявляти незаконні, підроблені продукти, які, на жаль, є у великій кількості.

Нещодавно Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікувала новий стандарт, що стосується  акцизних марок з метою забезпечення безпеки та захисту товарів, на які вони поширюються - ISO 22382 «Безпека і стійкість до негативних зовнішніх впливів. Автентичність, цілісність і достовірність щодо продукції та документації. Настанови щодо утримання, захисту, випуску і перевірці акцизних марок».

Стандарт ISO 22382 був розроблений технічним комітетом ISO ТК 292 «Безпека і стійкість». Керівник розробкою проекту стандарту, Іен Ланкастер, зазначив, що у акцизних марок є потенціал, який внесе значний вклад в охорону здоров'я і державні доходи: «Ми знаємо, що підробки та інші незаконно оподатковувані акцизними зборами товари не тільки позбавляють державу податкових надходжень, але й  можуть бути причиною серйозних проблем зі здоров'ям у споживачів. Акцизні марки створюють додаткові труднощі для злочинців, які мають намір підробляти продукти, що оподатковуються таким податком».

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images