Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: Підвищувати рівень якості розробки програмного забезпечення, керуючись ISO 9001 PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 січня 2019, 09:53

art002Розробка програмного забезпечення завжди досить складна процедура. Спростити цей процес допоможе міжнародний стандарт на системи управління якістю ISO 9001. Настанови щодо застосування ISO 9001:2008 при розробці програмного забезпечення надані в стандарті ISO/IEC/IEEE 90003 «Розробка програмного забезпечення. Настанови щодо застосування ISO 9001:2008 при розробці програмних продуктів».

Стандарт призначений для розробки, поставки та обслуговування програмного забезпечення. Його оновлена ​​версія об'єднує існуючі переваги від впровадження ISO 9001 з деякими з найбільш важливих допоміжних документів в області розробки програмного забезпечення, що дозволить організаціям отримувати переваги від впровадження передових міжнародних практик в області підвищення якості на кожному етапі життєвого циклу. Даний процес включає в себе такі елементи, як поставка, володіння, експлуатація та обслуговування, а також процес безперервного вдосконалення.

Стандарт був розроблений спільно з Міжнародною електротехнічною комісією (IEC) та Інститутом інженерів електротехніки та електроніки (IEEE), а нещодавно був переглянутий з метою адаптації до самої останньої версії ISO 9001, з урахуванням нових понять, що відносяться до поточних розробок програмного забезпечення.

У розробці документа брали участь експерти з різних країн. Документ містить посилання на інші стандарти по розробці програмного забезпечення, які можуть бути корисні для розробників при формуванні життєвого циклу програмного забезпечення, інформаційної безпеки та тестування.

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images