Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: Новий міжнародний стандарт з обліку людських ресурсів PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 січня 2019, 09:29

art003Добре відомо, що ефективні стратегії управління людськими ресурсами роблять позитивний вплив на ефективність діяльності організаці в цілому. Існують різні системи управління персоналом, націлені на підвищення реальної віддачі від інвестицій, але вони розрізняються в різних країнах, що ускладнює точний порівняльний аналіз і відповідність на міжнародному рівні. Новий стандарт ISO надає узгоджене на міжнародному рівні керівництво для вирішення даної проблеми.

Стандарт ISO 30414 «Управління людськими ресурсами. Керівництво по внутрішньої і зовнішньої звітності людського капіталу», є першим міжнародним стандартом, який дозволяє організаціям отримувати чітке уявлення про реальний внесок людських ресурсів. Застосовуваний до підприємств усіх типів і розмірів, він містить рекомендації в області діяльності людських ресурсів, таких як організаційна культура, наймання і текучка кадрів, продуктивність, здоров'я і безпеку, а також лідерство.

Також стандарт ISO 30414 дозволить оцінювати вплив на персонал і допоможе максимізувати внесок співробітників в довгостроковій перспективі.

Крім того, завдяки опису ряду важливих ключових показників, багатонаціональним компаніям буде легше передавати інформацію про людські ресурси, а також краще контролювати їх на міжнародному рівні і забезпечувати прозорість для всіх зацікавлених сторін.

Стандарт ISO 30414 був розроблений технічним комітетом ISO/TC 260 «Управління персоналом», секретаріат якого веде ANSI, член ISO з США.
 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images