Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: ІSО опублікувала настанови для керівників організації, орієнтованої на людину PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 квітня 2019, 09:11

art019Сьогодні останні передові технології, серед яких: робототехніка, штучний інтелект, інтернет речей, принципово змінюють наші підходи до того,  як ми живемо і працюємо. Це стосується і ведення бізнесу. На перший план виходить вже не стільки суть справи, навіть не  корпоративна соціальна відповідальність, а підхід, орієнтований на людину і пошук правильних інструментів для цього, що робить організації успішними та  життєздатними.

Стандарт ISO 27501:2019 «Організація, орієнтована на людину. Настанови для керівників», який розробила та опублікувала Міжнародна організація з стандартизації (ISO) може допомогти організаціям у вирішенні цих проблем.

Новий документ був розроблений на основі стандарту  ISO 27500 «Організація, орієнтована на людину. Обгрунтування і загальні вимоги», який пояснює такі цінності та переконання, які роблять організацію, орієнтованою на людину.

Стандарт ISO 27501 визначає обов’язки менеджерів, починаючи від організаційної стратегії, розроблення процедур і процесів, які дають змогу зосередитися на людині, до впровадження цих процедур і процесів.

Вимоги та рекомендації стандарту призначені для застосування у великих або малих організаціях, а також у державному або приватному секторі. І хоча не всі частини цього міжнародного стандарту будуть рівноцінними для всіх типів організацій, всі основні теми мають відношення до кожної організації.

Стандарт ISO 27501:2019 «Організація, орієнтована на людину. Настанови для керівників» розроблений технічним комітетом  ISO/TC 159 «Ергономіка», підкомітетом   SC 1 «Загальні принципи ергономіки».

 

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images