Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМіжнародна стандартизація: Оновлений стандарт ISO для безперервності і стабільності бізнесу PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 листопада 2019, 10:23

art061Стихійні лиха, пожежі, проблеми з ланцюгами поставок або кібератаки - це лише деякі з багатьох несподіваних, але можливих загроз для безперебійної роботи будь-якого бізнесу. Найкращим захистом від будь-яких ризиків буде послідовне і надійне планування безперервності бізнесу. Крім того, наявність ефективних планів забезпечення безперервності бізнесу є ключем до відновлення операцій, якщо щось піде не так.

Стандарт ISO 22301 «Безпека і стабільність. Системи управління безперервністю бізнесу. Вимоги» - це перший в світі міжнародний стандарт для реалізації ефективного плану ведення бізнесу, а також інструмент для відновлення організацій після різних форс-мажорних обставин, при цьому скоротивши до мінімуму різні суб'єктивні фактори.

Нещодавно даний стандарт був оновлений, згідно з новими тенденціями ринку і економіки. В даний час стандарт об'єднав кращі світові практики, щоб допоможе організаціям будь-якого роду ефективно реагувати і усувати ймовірні збої.

Стабільна організація - це організація, яка здатна адаптуватися до змін, знає, в чому полягає її вразливість, і має плани реагування в разі невдачі - така головна мета стандарту.

Швидке відновлення після збоїв в бізнесі вимагає глибокого розуміння того, що важливо для організації, простих планів реагування та персоналу, який знає свою роль в інциденті.

Стандарт ISO 22301 допоможе організаціям робити все це, тим самим забезпечуючи своїм клієнтам, постачальникам, регулюючим органам та іншим зацікавленим сторонам впевненість в тому, що вони не тільки готові до збоїв, але й націлені на майбутнє.

Стандарт ISO 22301 «Безпека і стабільність. Системи управління безперервністю бізнесу. Вимоги» був розроблений технічним комітетом ISO - TК 292 «Безпека і стабільність», секретаріат якого веде SIS, член ISO від Швеції.

 

Сopyright 2009-2020, csm.kiev.ua