Головна

АвторизаціяЗанижати вимоги державних стандартів щодо якості продовольчої пшениці - заборонено PDF Друк e-mail

n37Урядовий портал

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заборонив керівникам аграрного блоку Уряду і Держспоживстандарту України навіть розглядати пропозиції щодо перегляду державних стандартів, які регламентують вимоги до якісних показників вітчизняних товарів, а особливо продовольчої пшениці. Про це Прем'єр-міністр заявив сьогодні, розпочинаючи засідання Уряду.

«Категорично вимагаю припинити навіть міркувати про пониження стандартів для продовольчого зерна. Це пряма вказівка Вам, Вікторе Андрійовичу Слаута, і Вам, Миколо Володимировичу Присяжнюк. А Держспоживстандарту - пряма заборона брати до розгляду будь-які звернення і пропозиції, які тягнуть за собою зниження якості вітчизняних товарів - про що б не йшлося. Ніяких компромісів в тому, що впливає на якість продуктів харчування для наших людей, бути не може. Ніяких розмов на тему зміни стандартів», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду наголосив, що громадяни України споживатимуть хліб тільки високої якості: «А хто надумає хімічити з хлібом - відповість перед законом, як кажуть, по повній програмі».

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:00
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua