Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяМІЖНАРОДНА СТАНДАРТИЗАЦІЯ: ISO опублікувала новий стандарт етичного і відповідального керування - ISO 37000 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 жовтня 2021, 04:32

017_2021Управління - це система, заснована на діяльності людей, за допомогою  якої організація діє, контролює процеси і несе відповідальність за результат. Належне управління не тільки формує  довіру споживачів, але і підвищує ефективність бізнесу  та  сприяє соціальній та екологічній цілісності.

Щойно міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікований стандарт ISO 37000 «Управління організаціями. Настанови», який надає  інструменти, необхідні для  управління,  що  дасть  змогу ефективно працювати, дотримуючись етичної та відповідальної поведінки.

Стандарт розроблений  експертами  та  авторитетними  фахівцями з  понад  70 країн  світу. Це єдиний,  загальноприйнятий стандарт для всіх видів організацій, незалежно від їхнього  розміру, типу та місцезнаходження.

Стандарт ISO 37000 визначає належне  управління  як систему, засновану на людському факторі, за допомогою якої організація  контролює  та несе відповідальність за результат.  Цей  стандарт роз'яснює інтегровані  ролі керівних органів  та керівників організацій,  встановлює принципи  та практику, застосовні до будь-якої організації в будь-якій юрисдикції, а також служить настановою для керівників органів, щоб  зорієнтуватися в складних ситуаціях.

Доктор Аксель Кравацький, співкерівник експертної групи, зазначив:  «Коло обов'язків багатьох керівних органів постійно розширюється.  Однак стандарт ISO 37000 допоможе  зорієнтуватися і виконати свої обов'язки за допомогою інтегрованої структури  та  системи управління, яка розширить можливості усіх керівних груп та учасників організації».

Стандарт ISO 37000 розроблено технічним комітетом ISO/TC 309 «Управління організаціями», секретаріат якого веде BSI, член ISO у Великобританії.

 

Сopyright 2009-2020, csm.kiev.ua