Головна

АвторизаціяДержспоживстандарт вважає необхідним провести сертифікацію сфери послуг в Україні до Євро-2012 PDF Друк e-mail

n45Принцип добровільної сертифікації зацікавить багатьох підприємців у контексті проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу „Євро-2012”. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України 03 серпня 2010 року.

Науково-технічний відділ підтвердження відповідності проведе роботи із сертифікації Ваших послуг>>>

На сьогодні більшість підприємств сфери послуг у містах, що приймають Євро-2012, несертифіковані. Послуги багатьох підприємств, зокрема готельного господарства, у Києві, Харкові, Львові та Донецьку не відповідають вимогам як міжнародних стандартів, так і українських, гармонізованих з міжнародними та європейськими.

 

Це неприпустимо, тим більше, що після вступу України до СОТ та у зв'язку з підготовкою до проведення Євро-2012 актуальність покращення якості послуг значно збільшилась, – переконаний Олег Поволоцький. – Ми плануємо провести чемпіонат європейського рівня, а це означає, що всі послуги повинні відповідати європейським вимогам. Найперше мова йде про сертифікацію готельного, ресторанного та туристичного бізнесу”.

 

Держспоживстандарт також рекомендуватиме сертифікувати послуги бюро перекладів, таксі й гідів. Це дозволить захистити як українського, так і європейського споживача від неякісних послуг.

 

Якщо гості Євро-2012 захочуть скористатися послугами сертифікованого туристичного або екскурсійного бюро, вони будуть знати, що їм гарантовано європейську якість проведення екскурсій, перекладу, організації дозвілля. Такий підхід також „відсіє” недобросовісних представників послуг, зокрема у сфері оренди житла, які часто обманюють іноземних туристів, створюючи негативний імідж України”, – наголосив Олег Поволоцький.

 

Прес-служба Держспоживстандарту України

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 14:59
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua