Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

При користуванні послугами готелів, ресторанів, перукарень та інших підприємств соціально-побутової сфери повинна бути впевненість в їх якості та безпеці.

Саме сертифікат відповідності свідчить, що здоров`ю споживачів, майну власника та навколишньому середовищу нічого не загрожує.

ДП „Укрметртестстандарт” – єдиний в Україні орган з сертифікації, який приділяє увагу не тільки тим послугам, які підлягають обов’язковій сертифікації, а й іншим видам соціально-побутових послуг, що надаються населенню.

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 14.09.2009 до 18.09.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування як на підприємствах міста Києва, так і в інших регіонах України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності.

 

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Роял Готель де Парі» ТОВ «Планета Тревел» без підтвердження категорії, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Юність» ТОВ «Готельний комплекс «Юність» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки), м.  Одеса.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе в готелі ««Юність» ТОВ «Готельний комплекс «Юність», м.  Одеса.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування  бару в готелі «Юність» ТОВ «Готельний комплекс «Юність»  з підтвердженням його класу «перший», м.  Одеса.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання центру відпочинку бази відпочинку “Кристал»” ВАТ “Цукропроммеханізація”, Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Приморське, Курорт “Расейка”,  .

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні бази відпочинку “Кристал” ВАТ “Цукропроммеханізація”, Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Приморське, Курорт “Расейка”.

Ми запрошуємо до співпраці всі підприємства, які надають будь-які послуги соціально-побутового характеру, незалежно від територіального розташування і форм власності.

 

Останнє оновлення на Середа, 17 лютого 2016, 10:06
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua