Головна ТК 88
УкраїнськаРусский

АвторизаціяТК 88 "Розробка та постановка продукції на виробництво" PDF Друк e-mail

Найменування сфери діяльності ТК: Порядок розроблення та поставлення на виробництво продукції виробничо-технічного призначення, продуктів харчування, продукціїмедичного призначення, паливно-мастильних матеріалів, оливи та спорідненої з ними продукції, продукції народного споживання (Код за ДК 004-2008 - 03.100.50).

Функції секретаріату ТК-88 виконує ДП "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" (ДП "Укрметртестстандарт").

Контактна інформація:

адреса: 03680, м.Київ, вул.Метрологічна, 4

телефон/факс: +38 044 452-34-03, 452-27-91

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОЗРОБЛЕННЯ

ПРОЕКТУ НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ

Розробник: ТК 88 «Розроблення і поставлення продукції на виробництво»

Відповідальний орган: Національний орган стандартизації

Охоплювана продукція: Продукція та послуги

Назва документа: проект національного стандарту ДСТУ - Н «Система розроблення і поставлення продукції на виробництво. Продукція харчова. Настанови щодо запровадження у виробництво (поставлення на виробництво) нових (новітніх) видів харчових продуктів»

Опис змісту документа: основні положення щодо розроблення і поставлення на виробництво нових видів харчової продукції; основні етапи розроблення нових видів харчової продукції; уніфіковані процедури розроблення та поставлення на виробництво нових видів харчової продукції

Мета і обґрунтування: уніфікація процедур розроблення та поставлення продукції на виробництво нових видів харчової продукції впровадження стандарту сприятиме скороченню часу на освоєння нових видів продукції, зменшенню затрат (фінансових і трудових), забезпеченню високого рівня безпечності і конкурентоспроможності продукції

Запропонована дата прийняття стандарту: 2017-07-01

Запропонована дата початку чинності стандарту: 2018-01-01

Найпізніша дата подання зауваг і пропозицій: 2017-02-01

Проект національного стандарту ДСТУ - Н «Система розроблення та поставлення продукції на виробництво. Продукція харчова. Настанови щодо розроблення та поставлення на виробництво» (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images Лучшие колесные опоры. Лучший ассортимент