Головна Споживча експертиза

АвторизаціяСпоживча експертиза


Споживча експертиза PDF Друк e-mail

СПОЖИВЧА ЕКСПЕРТИЗА ЗАХИСТИТЬ ВАШІ ПРАВА!

270_13ДП «Укрметртестстандарт» пропонує послуги з проведення незалежної споживчої експертизи товарів та послуг. Споживча експертиза - це компетентне дослідження якісних показників та показників безпечності товарів (послуг) щодо їх відповідності нормам чинного законодавства, чинних нормативно-правових актів, вимогам нормативної та технічної документації, а також встановлення причин невідповідності об'єкта експертизи чинним вимогам.

Результати споживчої експертизи оформляються обґрунтованим ЕКСПЕРТНИМ ВИСНОВКОМ ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ», який Ви можете використати для захисту своїх інтересів, у тому числі в судовому порядку.

Докладніше >>>>


НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА ДОПОМОЖЕ ЗАХИСТИТИ ВАШ БІЗНЕС!

269_13ДП «Укрметртестстандарт» надає послуги з проведення незалежної  експертизи продукції (товарів) з метою встановлення її відповідності вимогам нормативно-правових актів та нормативних документів, що на неї поширюються.

Результати експертизи оформлюються ЕКСПЕРТНИМ ВИСНОВКОМ,  який має статус офіційного документу та може бути використаний суб’єктом господарювання для пред'явлення до постачальників (виробників) майнових претензій за неналежне виконання ними умов контрактів (договорів), а також для захисту своїх інтересів в судовому порядку.

Експерти ДП «Укрметртестстандарт» можуть провести незалежну експертизу товару та допоможуть Вам у підготовці претензій (рекламацій) постачальнику. А попередня незалежна експертиза контракту (договору), перед його підписанням, та приймальна експертиза продукції, що постачається (імпортується), з метою встановлення її відповідності чинному законодавству України, убезпечить вас від можливих фінансових збитків у подальшому.

Докладніше >>>

Одержати консультації щодо споживчої експертизи продукції (послуг) або замовити її проведення ви можете:

за тел. +38 044 452-34-04, +38 044 423-90-80, +38 044 452-27-91

Контактна особа : Кузьменко Людмила Олексіївна

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Заявка на проведення експертизи для юридичної особи (ЗАВАНТАЖИТИ)

Заявка на проведення експертизи для фізичної особи (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

 

 Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua