Главная
УкраїнськаРусский

Авторизація





До уваги власників і керівників готелів та інших закладів розміщення (проживання) PDF Печать E-mail
03.09.2019 08:57

До уваги власників і керівників готелів та інших закладів  розміщення (проживання)

Відповіді на запитання

art047

Чи обов’язково проходити процедуру сертифікації послуг з тимчасового розміщення стосовно рівня безпеки для життя та здоров’я людей, захисту їх майна та охорони довкілля при встановленні категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)?

Згідно з пунктом 3 1 Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803, категорії готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), встановлюються за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) стосовно безпеки для життя і здоров'я людей, захисту їх майна та охорони довкілля відповідно до договору між органом із сертифікації та власником або уповноваженою ним особою і оцінювання відповідності готелів вимогам певної категорії.

Отже, при встановленні категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) необхідно обов’язково проходити процедуру сертифікації послуг з тимчасового розміщення стосовно рівня безпеки для життя та здоров’я людей, захисту їх майна та охорони довкілля.

Подробнее...
 
« ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 2

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.ua























HTML Images