Головна Новини
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНовини у сфері підтвердження відповідності
Щодо категоризації готелів PDF Друк e-mail
Четвер, 07 червня 2018, 09:00

056_18Мінекономрозвитку України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)".

Прийняття запропонованого регуляторного акта дозволить врегулювати процедуру проходження сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та оцінювання відповідності готелів вимогам ДСТУ 4269:2003 "Послуги туристичні. Класифікація готелів", шляхом надання повноважень для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) підприємствам, установам, організаціям, які акредитовані Національним агентством з акредитації України.

Довідка:  ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" - орган з сертифікації послуг акредитований Національним агентством з акредитації України (атестат акредитації №1О023 від 17.12.17р.), здійснює сертифікацію послуг з тимчасового розміщення (проживання).

За детальною інформацією звертатися:

Науково-технічний відділ оцінки відповідності

03115, м. Київ, вул. Краснова, 7/1, кімнати №№115, 112,

тел/факс: + 38 (044) 452-46-03,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Інформація Науково-технічного відділу підтвердження відповідності за травень 2018 року PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 червня 2018, 16:00

055_18За травень 2018 року Науково-технічним відділом підтвердження відповідності було видано 5 сертифікатів відповідності, в тому числі:

на послуги проживання – 1, на послуги харчування – 1,  на послуги перукарські – 2, на послуги косметичні -1.

За цей період було проведено 14 наглядів,  в тому числі:

за послугами проживання – 7, за послугами харчування –5, за послугами перукарськими та косметичними послугами – 2.

Будемо раді  вам надати якісну допомогу в підтвердженні оцінки відповідності!

 
Інформація щодо сертифікації послуг в соціально-побутовій сфері за квітень 2018 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 04 травня 2018, 10:51

049_18За квітень 2018 року Науково-технічним відділом підтвердження відповідності було видано 7 сертифікатів відповідності, в тому числі: на послуги проживання – 4; на послуги харчування – 3.

За цей період було проведено 15 наглядів,  в тому числі: за послугами проживання – 8; за послугами харчування –5; за послугами перукарськими та косметичними послугами – 2.

Будемо раді  вам надати якісну допомогу в підтвердженні оцінки відповідності!

 
До уваги власників і керівників готелів та інших закладів розміщення (проживання)! PDF Друк e-mail

До уваги власників і керівників готелів та інших закладів  розміщення (проживання)!

032_18

Сертифікація  готелів та інших місць розміщення служить підвищенням якості готельної індустрії, зміною рівня комфорту та якості наданих послуг. Підхід до сертифікації послуг готелів у різних країнах різний. У багатьох країнах сертифікація послуг розміщення та сертифікація послуг харчування (послуг готелів) носить обов'язковий характер, в інших країнах процедура сертифікації послуг готелів є добровільною. В Україні сертифікація послуг готелів є добровільною.

Являючись власниками готелів та закладів готельного типу, багато хто задає питання: для чого потрібна сертифікація готелів?

 

Детальніше...
 Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images