Головна

Коди продукції та послуг

Авторизація



Новая единая политика по стандартизации в ЕС ускорит реализацию проектов в основных областях экономики PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 червня 2016, 10:15

112_2016Основу европейской системы стандартизации составляют три организации: Европейский комитет по стандартизации (CEN), Европейский комитет по стандартизации в электротехнике (CENELEC) и Европейский институт по стандартизации в области телекоммуникации (ETSI). Созданные ими стандарты носят добровольный характер и заменяют соответствующие национальные стандарты во всех 28 государствах-членах ЕС. Европейские стандарты регулярно обновляются, чтобы отразить появление новых продуктов, материалов и технологий.

Детальніше...
 
Опубліковано новий стандарт ISO на засоби індивідуального захисту органів дихання PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 червня 2016, 09:49

111_2016Новий міжнародний стандарт ISO/TS 16975-2:2016 «Засоби індивідуального захисту органів дихання. Вибір, використання і обслуговування. Частина 2: Посібник з розробки та реалізації програми для засобів індивідуального захисту органів дихання» містить інструкцію щодо розробки та реалізації програми щодо засобів індивідуального захисту органів дихання, які відповідають експлуатаційним вимогам.

Детальніше...
 
Перевірте інформацію про ТУ у Каталозі «ТУ УКРАЇНИ» on-line! PDF Друк e-mail

Згідно ст. 16 Закону України «Про стандартизацію» право власності на технічні умови, прийняті підприємствами, установами та організаціями, належать відповідним підприємствам, установам та організаціям.

Каталог «ТУ УКРАЇНИ» on-line  на сайті www.csm.kiev.ua містить інформацію про близько 46 тисяч ТУ, які чинні в Україніпозначення ТУ, назва ТУ, термін дії ТУ, кількість змін до ТУ,власник ТУ (код ЄДРПОУ, назва, адреса тощо).

У разі зміни інформації про власника ТУ (назва, форма власності, юридична адреса та/ або адреса місцезнаходження, телефон, факс, e-mail тощо) власник ТУ повинен подати зміну до каталожної карти продукції до державного підприємства, яке облікувало ТУ або останню зміну до ТУ (у разі, якщо зміни до ТУ облікувало інше державне підприємство), протягом одного місяця після того, як відбулися зміни, разом із завіреними копіями підтверджувальних документів (виписка із статуту, договір про передання виключних майнових прав власності на ТУ тощо).

Повідомлення стосовно зміни інформаційних даних про власника ТУ може бути надано до державного підприємства у вигляді офіційного листа.

У разі встановлення факту ліквідації власника ТУ або його відсутності за місцем знаходження, зазначеним у каталожній карті, ТУ вилучаються із головного фонду ТУ України та бази даних «ТУ України».

Для внесення змін у базу даних «ТУ України» надішліть лист

Бланк листа щодо зміни інформації про власника ТУ (ЗАВАНТАЖИТИ)

на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або тел./факс:+38 044 423-49-60

 
Качество кофе, какао, чая по системе сертификации UTZ Certified PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 червня 2016, 08:50

109_2016В настоящее время все большими темпами во всем мире развивается сельское хозяйство. Все болше производителей осознает приоритет этой отрасли в будующем. Для привлечения внимания потребителей производители сельскохозяйственной продукции используют популярные системы сертификации и маркировки. Одной из самых авторитетных систем подобного плана является UTZ Certified. Она охватывает всего 4 продукта: какао, кофе, чай и фундук. Тем не менее, важность системы UTZ Certified сложно переоценить, поскольку эти продукты пользуются повышенным спросом по всему миру.

Детальніше...
 
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (№137, №152) PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 червня 2016, 08:03

Наказ ДП «УкрНДНЦ» від 20.05.2016 р. №137 «Про внесення змін до наказу від 25.12.2016 №207»

Наказ ДП «УкрНДНЦ» від 31.05.2016 р. №152 «Про прийняття нормативних документів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими yормативними документами, національних стандартів України, скасування нормативних документів України"

 
Органічне виробництво – практичні кроки для виходу на ринки ЄС PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 червня 2016, 10:26

108_2016За визначенням Міжнародної федерації органічного сільськогосподарського руху (IFOAM): органічне сільське господарство - виробнича система, що підтримує здоров'я ґрунтів, екосистем і людей. Воно залежить від екологічних процесів, біологічної різноманітності та природних циклів, характерних для місцевих умов, при цьому уникається використання шкідливих ресурсів, які викликають несприятливі наслідки. Органічне сільське господарство поєднує в собі традиції, нововведення та науку з метою покращення стану навколишнього середовища та сприяння розвитку справедливих взаємовідносин і належного рівня життя для всього вищезазначеного.

Детальніше...
 
Опубликован стандарт ISO на генераторные агрегаты PDF Друк e-mail
Четвер, 02 червня 2016, 09:20

107_2016Опубликован новый международный стандарт ISO 8528-8:2016 «Агрегаты генераторные переменного тока с приводом от поршневых двигателей внутреннего сгорания. Часть 8. Требования и испытания для маломощных генераторных агрегатов». Документ определяет требования к конструкции, минимальные эксплуатационные параметры и типовые испытания для маломощных генераторных агрегатов, управляемых поршневыми двигателями внутреннего сгорания для использования на суше и воде (для бытового, рекреационного и промышленного применения), за исключением генераторных агрегатов, используемых на воздушных судах.

Детальніше...
 
В Україні розроблено Концепцію з захисту прав споживачів PDF Друк e-mail
Четвер, 02 червня 2016, 08:40

106_2016Підписавши Угоду про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, ратифікована Верховною Радою України у вересні 2014 року, Україна взяла на себе зобов’язання забезпечити високий рівень захисту прав споживачів.

Для України необхідно запровадити захист прав споживачів на превентивному рівні через вдосконалене надання інформації з питань, що стосуються споживачів, поліпшене консультування та краще представництво інтересів споживачів, забезпечення ефективного застосування правил захисту прав споживачів, особливо через розвиток співробітництва між органами влади та організаціями, відповідальними за практичне виконання споживчого законодавства, інформування, освіту та розв’язання конфліктів, пов’язаних зі скаргами споживачів.

Детальніше...
 
Розроблено проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції" PDF Друк e-mail

105_2016Розроблення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції" викликано необхідністю вирішення актуальних проблем у сфері державного ринкового нагляду, а саме:

- здійснення ринкового нагляду за продукцією, контроль за якою здійснюється відповідно до інших актів законодавства (необхідність усунення дублювання наглядових функцій);

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня141142143144145146147148149150НаступнаКінець »

Сторінка 147 з 401
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua