Головна

Авторизація



Як скоротити харчові відходи? За допомогою стандартів ISO! PDF Друк e-mail
Четвер, 04 липня 2013, 08:23

183_13Всесвітній день охорони навколишнього середовища в 2013 році пройшов під гаслом «Думай. Їж. Заощаджуй». Основною метою його проведення стала боротьба з втратами та відходами харчової продукції, а також стимулювання зниження «харчового сліду».

У цілому харчове виробництво займає 25% населеної території, споживає 70% прісної води, 80% лісів і відповідає за 30% викидів парникових газів. Щорічно у відходи йде 1,3 мільярда тонн харчової продукції, що еквівалентно сумарній кількості харчового виробництва країн Центральної Африки.

Детальніше...
 
Codex Alimentarius відзначає 50-ту річницю PDF Друк e-mail
Четвер, 04 липня 2013, 08:11

182_132 липня цього року в Римі відбулося засідання, присвячене 50-й річниці Codex Alimentarius. Codex Alimentarius є збіркою міжнародних стандартів, інструкцій та діючих норм і правил, прийнятих Міжнародною комісією FAO/WHO з впровадження кодексу стандартів і правил щодо  харчових продуктів, які покликані захистити здоров'я споживачів та забезпечити ведення справедливої торгової практики. Гармонізація стандартів дозволяє усунути торговельні бар'єри і забезпечити вільний рух продовольчих товарів, при цьому захищаючи здоров'я споживачів.

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO щодо безпеки продукції надає рекомендації для постачальників PDF Друк e-mail
Середа, 03 липня 2013, 10:17

181_13Новий стандарт ISO 10377:2013 «Безпека споживчої продукції. Настанови для постачальників» встановлює методи оцінки та управління ризиками для підвищення безпеки споживчої продукції. Передбачається, що стандарт буде мати істотний і позитивний вплив на постачальників, продукцію та споживачів. Стандарт ISO 10377 може використовуватися як малими і середніми підприємствами (МСП), так і великими компаніями.

Детальніше...
 
Интервью Г.И. Элькина ISO Focus+ в преддверии 36-й Генеральной ассамблеи ISO PDF Друк e-mail
Середа, 03 липня 2013, 09:22

180_13Федеральное агентство по техническому регулированию и метрологии (РОССТАНДАРТ, межд. GOST R) проведет с 16 по 21 сентября 2013 года в Санкт-Петербурге 36-ю Генеральную ассамблею ISO. Григорий Элькин, руководитель РОССТАНДАРТа, объясняет, почему Федеральное агентство решило взяться за организацию Генеральной ассамблеи ISO этого года, и почему приверженность России к развитию международных стандартов, как глобальному решению, стала сильной, как никогда.

ISO Focus+: Прежде чем мы обратимся к 36-й Генеральной ассамблее ISO, не могли бы Вы кратко описать миссию РОССТАНДАРТа, и как она развивалась на протяжении многих лет? Будет ли Россия далее лидировать в таких областях, как авиационная и космическая промышленность, нефтяная и газовая промышленность, безопасность аттракционов и устройств для развлечения?

Г.И. Элькин: Росстандарт является национальным органом Российской Федерации по стандартизации. Государственное управление стандартизацией введено в СССР в 1925 году. Стандартизация была эффективным инструментом становления экономики СССР. В 50-60е годы научно-техническая революция еще более повысила роль стандартизации, а международное сотрудничество в области стандартизации стало необходимым условием развития торговых отношений с другими странами.

Детальніше...
 
У ЄЕК обговорюється проект Регламенту інформаційної взаємодії при реєстрації товарного знака ЄЕП PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 липня 2013, 14:21

179_13У червні в країнах МС відбулися наради з обговорення проекту Регламенту інформаційної взаємодії при реєстрації товарного знака Єдиного економічного простору (ЄЕП).

Проект Регламенту інформаційної взаємодії при реєстрації товарного знака ЄЕП розробляється з метою розвитку Договору про товарні знаки, знаки обслуговування і найменування місць походження товарів на територіях держав-членів МС і ЄЕП та Інструкції до нього. На нарадах були представлені результати спільної роботи Департаменту розвитку підприємницької діяльності та Департаменту інформаційних технологій ЄЕК, що стосуються інформаційно-технічного забезпечення процесу реєстрації, правової охорони і використання товарних знаків, знаків обслуговування та найменувань місць походження товарів ЄЕП.

Детальніше...
 
Центр Експертиз Тест "Тест: тархун. Зеленый - не значит натуральный!" (моніторинг ЗМІ) PDF Друк e-mail

178_13Тест: тархун. Зеленый - не значит натуральный! >>>

Сахар, ароматизаторы, красители – ярко и вкусно? Да. Полезно? Увы... Тархун и в советские времена был таким ярко-зеленым как сейчас. Но в те времена опасность для детей тартразина, одного из традиционно используемых для этого напитка синтетического красителя, не была признана официально, на уровне Регламента ЕС. И, кроме того, в советский тархун обязательно добавляли натуральный настой тархуна. Сегодня же не так мало производителей ограничивается использованием только ароматизатора в составе своих творений.

http://test.org.ua

 
Российская газета: "В силу вступили семь технических регламентов Таможенного союза" (моніторинг ЗМІ) PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 липня 2013, 08:50

177_13Сразу семь технических регламентов Таможенного союза России, Белоруссии и Казахстана вступили в силу с 1 июля 2013 года. Все они касаются пищевой промышленности. И здоровья миллионов потребителей.

Как подчеркнули "РГ" в Евразийской экономической комиссии (ЕЭК), единые законы для производителей соков, тонизирующих напитков, жиров, маргарина, диетического и детского питания, пищевых добавок, зерна задают высокую планку для предприятий пищевой промышленности. Впервые прописаны требования к маркировке этих продуктов, легализовано использование в пище генномодицифированных организмов (ГМО). Поставлены точки по допустимому использованию красителей, консервантов, гормонов роста, которые щедро используют производители. Некоторые потребители всерьез опасаются, что пищевики "подсаживают" их на вредные ингредиенты.

Детальніше...
 
Внесено зміни до Технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 липня 2013, 10:02

Внесено зміни до Технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання, які застосовуються для комплектації обладнання, що використовується в медицині (зокрема, променевій терапії), промисловості, науково-дослідній діяльності. Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України було схвалено 26 червня.

Прийняті зміни уточнюють та конкретизують вимоги щодо виробництва та використання закритих джерел іонізуючого випромінювання, правил маркування і введення в обіг, здійснення і оформлення процедур підтвердження та декларування відповідності.

Зміни були необхідні для приведення у відповідність Технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання із законодавчими актами, прийнятими після 2007 року, а також для імплементації міжнародних вимог та директив ЄС.

 
Постанова КМУ від 26 червня 2013 р. № 442 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами КМУ від 26 грудня 2011 р. № 1397 і 1398» PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 липня 2013, 09:05

Кабінет Міністрів Ураїни прийняв Постанову від 26 червня 2013 р. №  442 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 р. № 1397 і 1398"

 
« ПочатокПопередня261262263264265266267268269270НаступнаКінець »

Сторінка 269 з 395
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua