Головна

Коди продукції та послуг

Авторизація



До уваги українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн-членів Митного союзу PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 березня 2013, 09:30

Звертаємо увагу українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн-членів Митного союзу, на необхідність дотримання вимог технічних регламентів Митного союзу.

Станом на березень 2013 року держави-члени Митного союзу прийняли 31 технічний регламент, у тому числі у сферах залізничного транспорту та інфраструктури, безпеки харчових продуктів, продукції для дітей та підлітків, іграшок, парфумерно-косметичної продукції, меблевої продукції, колісних транспортних засобів та тракторів. Перелік та тексти технічних регламентів розміщені на сайті Митного союзу www.tsouz.ru, (розділ «База даних», підрозділ «Розробка технічних регламентів»).

Розробка технічних регламентів Митного союзу здійснюється відповідно до «Положення про порядок розробки, прийняття, внесення змін та відміни технічного регламенту Митного союзу», затвердженого рішенням Комісії зазначеної регіональної організації від 20.06.2012 р. №48. Пункт №9 зазначеного Положення передбачає участь зацікавлених осіб третіх країн у громадському обговоренні проекту технічного регламенту Митного союзу. У разі зацікавленості українські виробники можуть безпосередньо брати участь у громадських обговореннях проектів технічних регламентів Митного союзу та направляти пропозиції на адресу Євразійської економічної комісії:

119121, м. Москва, Смоленський бульвар, б.3/5, будівля 1.

 
Реєстри органів з сертифікації та оцінки відповідності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 березня 2013, 09:17

Реєстр органів із сертифікації, призначених на виконання робіт з сертифікації систем управління у державній системі сертифікації >>>

Реєстр органів з сертифікації призначених/уповноважених на виконання робіт у державній системі сертифікації >>>

Реєстр призначених органів з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів >>>

 
Міжнародна організація з стандартизації ISO допомагає боротися з піратством PDF Друк e-mail
Четвер, 21 березня 2013, 11:02

65_13За останні роки значно почастішали піратські напади на судна, результатом яких стають втрачені життя і травматичні випробування для заручників. Для судноплавства такі напади коштують мільярди доларів, втрачені вантажі й виплати викупу. В даний час все більше судноплавних компаній змушені звертатися до послуг озброєної бортовий охорони. І хоча використання озброєних співробітників стримує піратів, наявність зброї на борту суден під час перетинання міжнародних вод викликає ряд проблем.

Нові керівні принципи, опубліковані ISO в стандарті ISO/PAS 28007:2012 «Судна та морські технології. Керівні вказівки для приватних компаній з охорони на морі (PMSC), що надають на судна персонал озброєної охорони, найнятий за приватним контрактом (і попереднім контрактом)», можуть надати реальну допомогу в ситуації, що склалася.

Детальніше...
 
Споживчу експертизу стандартизовано! PDF Друк e-mail
Середа, 20 березня 2013, 13:37

64_13ДП «Укрметртестстандарт» розроблено перший в Україні стандарт, який встановлює  вимоги до проведення споживчої експертизи товарів, робіт та послуг.

Споживча експертиза – це оплатне компетентне дослідження якісних показників та (або) показників безпечності продукції (товарів, робіт, послуг) щодо їх відповідності нормам чинного законодавства, вимогам нормативної та технічної документації. Споживча експертиза проводиться на замовлення споживачів, суб`єктів підприємницької діяльності, громадських та державних організацій.  За результатами проведення споживчої експертизи надається обгрунтований експерний висновок, що є дуже важливим, оскільки від цього залежать ті санкції та розміри компенсацій, які будуть накладені на виробника, у тому випадку, коли продукцція виявиться невідповідною або небезпечною.

Детальніше...
 
ЄЕК рекомендує прийняти «харчові» технічні регламенти PDF Друк e-mail
Середа, 20 березня 2013, 09:09

tsУ Департаменті технічного регулювання та акредитації Євразійської економічної комісії заявили, що ряд технічних регламентів, що встановлюють вимоги безпеки в сфері харчової продукції може набути чинності з 1 липня 2013 року, як це раніше планувалося. Серед них технічні регламенти «Про безпеку молока і молочної продукції» та «Про безпеку м'яса і м'ясної продукції».

Крім того, будуть введені в дію технічні регламенти, що встановлюють вимоги у сфері безпеки обладнання, що працює під надлишковим тиском, лакофарбових матеріалів, а також синтетичних миючих засобів та товарів побутової хімії.

Технічний регламент, що встановлює вимоги безпеки харчових добавок та ароматизаторів був доповнений змінами, що стосуються включення ваніліну у вигляді харчової добавки у харчування дітей раннього віку. Даний технічний регламент, а також проекти регламентів «Про безпеку колісних транспортних засобів» та «Про вимоги до автомобільного та авіаційного бензину, дизельного і суднового палива, палива для реактивних двигунів і мазуту» були направлені на публічне обговорення.

 
Вчені створили квантовий холодильник PDF Друк e-mail
Середа, 20 березня 2013, 08:14

62_13Вчені з Національного інституту стандартів і технологій (National Institute of Standards and Technology, NIST) створили холодильник, здатний охолодити різні великі об'єкти до наднизьких температур. Це відбувається за рахунок використання ефектів квантової фізики, що проявляються в мікро-і наноструктурах пристрою.

Холодильник NIST складається з крихітних багатошарових охолоджуючих елементів, що представляють собою багатошарові структури, в яких чергуються шари звичайного метала та надпровідного матеріалу, ізольованими один від одного ізоляційними шарами товщиною близько 1 нанометра. Під дією електрики самі "гарячі" електрони з металевого шару переходять через шар ізолятора в шар надпровідного матеріалу. Кількість енергії металевого шару знижується, що призводить до різкого зниження його температури. Це призводить до того, що електронна і теплова енергія відбирається від охолоджуваного об'єкту і його температура також падає.

Детальніше...
 
Досвід російських виробників: «Каково нам в ВТО?» (моніторинг ЗМІ) PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 березня 2013, 13:15

63_13Представители молочной, мясной и упаковочной отраслей отвечают на вопросы о том, как им живется после вступления нашей страны в ВТО.

Надир Хабдулин, пресс-секретарь Группы компаний «Danone-Юнимилк» в России

Безусловно, если говорить о нашей стране в целом, интеграция в систему Всемирной торговой организации представляет собой положительный момент. Благодаря этому усилится конкуренция и как следствие повысится качество предлагаемых товаров и услуг. Однако говоря непосредственно о молочной промышленности, важно помнить, что без соответствующей государственной поддержки производителям молока будет сложно конкурировать с хозяйствами, например, Белоруссии и Украины. В этих странах вопрос поддержки фермеров поднят на национальный уровень, поэтому без адекватных мер содействия молочная отрасль нашей страны столкнется с существенными проблемами. Кроме того, по нашим данным, российские цены на молоко остаются одними из самых высоких в Европе.

Детальніше...
 
Опубліковано новий стандарт ISO в галузі неруйнівного контролю PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 березня 2013, 11:58

59_13Новий міжнародний стандарт ISO 17636-2:2013 "Неруйнівний контроль швів. Радіографічний контроль. Частина 1. Рентген і гаммографія з  цифровими детекторами" описує основні методики цифрового радіографічного контролю зварних з'єднань, отриманих при зварюванні плавленням на металевих матеріалах. Він застосовується до з'єднань на пластинах і трубах, при чому термін «труба» в стандарті застосовується для позначення інших циліндричних тіл, таких як трубки, засувки, барабани котла і судини високого тиску.

У стандарті встановлені методики рентгенографії і гамма-зйомки шляхом комп'ютерної рентгенографії або рентгенографії з використанням цифрових детекторних грат у зварних з'єднаннях, зроблених на металевих пластинах і трубах для виявлення дефектів.

Стандарт розроблений ISO 17636-2:2013 підкомітетом SC 5 технічного комітету TC 44 «Зварювання і відносяться до неї процеси».

 
Міжнародні стандарти IEC допомагають роботам PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 березня 2013, 15:25

57_13Протягом десятиліть науково-фантастичні книги та фільми формували загальне сприйняття роботів, як машин з людськими рисами, які можуть стояти, пересуватися, спілкуватися і виконувати різні завдання. Однак, складність проектування та виготовлення таких багатоцільових роботів андроїдів, не кажучи вже про їх вартість, означала, що вони так і залишаться тільки в області наукової фантастики або досліджень.

Але після того, як на початку 20-го століття був запущений у виробництво перший електричний пилосос фантастична мрія почала ставати реальністю. Проектувальники та інженери зрозуміли, що небхідно розробляти економічно ефективних роботів, які могли б виконувати певний набір побутових завдань. Так, у 2001 р. компанією Electrolux, а потім іншими виробниками, були створені невеликі автоматизовані пилососи, які стали першим досвідом створення роботів, що допомагають робити домашню роботу.

Потім виробники приступили до розробки більш складних конструкцій. Нові побутові пристрої повинні були очищати різні поверхні і важкодоступні місця, а крім того, самостійно проходити певний шлях у номері, заставленому меблями та іншими перешкодами. Все це повинно було бути безпечним і не завдавати шкоди навколишньому середовищу.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 289 з 401
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua