Головна

Авторизація



До уваги Державних підприємств Науково-виробничих центрів стандартизації, метрології та сертифікації! PDF Друк e-mail

91_12Шановні колеги!

Повідомляємо, що ДП «Укрметртестстандарт»

15 травня 2012 року

проводить семінар (для фахівців Державних підприємств Науково-виробничих центрів стандартизації, метрології та сертифікації)  на тему

«Актуальні питання в сфері стандартизації та технічного регулювання в Україні»,

під час якого будуть розглядатися наступні питання:

  • Зміни в законодавстві України щодо технічного регулювання. Структура системи технічного регулювання в Україні, схема підпорядкування та взаємодії.
  • Функції Держспоживінспекції  України.
  • Напрямки розвитку національної системи стандартизації  в Україні.
  • Нове в порядку анулювання та відновлення реєстрації  ТУ.
  • Питання, що виникають під час реєстрації ТУ на різні види продукції.
  • Зміни в системі контролю якості харчових продуктів. Проблеми та шляхи вирішення.
  • Основні питання після введення в дію ДК 016-2010 «Державний класифікатор продукції та послуг» та шляхи їх вирішення.

Запрошуємо фахівців  в галузі стандартизації та технічного регулювання взяти участь у роботі семінару.

Запрошення (ЗАВАНТАЖИТИ) відправляйте:

тел./факс +38 044 423-77-41

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Микола Присяжнюк: Відновлення поставок українських сирів до РФ потребує гармонізації стандартів обох країн PDF Друк e-mail

90_12Для відновлення поставок продукції вітчизняних сироробних підприємств на російський ринок потрібно уніфікувати технічні регламенти України та Росії у сфері безпечності та якості продовольства. Про це 3 березня на прес-конференції за участі Голови Росспоживнагляду Геннадія Онищенка повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Як зазначив Міністр, на сьогодні потенціал Росії та України в аграрному секторі є значним, саме тому питання якості та безпечності продовольства має велике значення для обох країн. Тож Україна має уніфікувати стандарти виробництва не лише до світових вимог, а в першу чергу, до норм тих країн, з якими Україна веде торгівлю.

«На сьогодні виникає дуже важливе питання гармонізації стандартів у рамках тих країн, які ведуть між собою торгівлю та в рамках світових стандартів. Тому наше завдання - якомога швидше уніфікувати законодавство та вивести виробництво продуктів харчування на рівень тих стандартів і технічних регламентів, які ми задекларували в угодах з іншими країнами», - зауважив Міністр.

Детальніше...
 
Петро Порошенко: з російською стороною досягнуто ряд домовленостей щодо врегулювання торговельних відносин PDF Друк e-mail
89_12

Відносини в сфері національного контролю з боку України будуть врегульовані в швидкому часі і обмеження на експорт сирів українського виробництва з боку Російської Федерації будуть зняті. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко після зустрічі з Керівником Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини Російської Федерації Геннадієм Оніщенком.

Міністр уточнив, що обмеження будуть зняті одразу після опрацювання тих зауважень, які висловила російська сторона.

Детальніше...
 
Надійна щітка - здорові зуби PDF Друк e-mail

 88_12Зубна щітка - предмет першої необхідності будь-якої людини. Якщо людина може обходитися без телефону, телевізора, комп'ютера і інших дарів цивілізації, то прожити недовго без зубної щітки і пасти може не кожен. До вибору потрібно підходити серйозно і відповідально, тому що від її якості залежить стан зубів.

Опублікований в цьому році стандарт ISO 20126:2012 «Стоматологія. Ручні зубні щітки. Загальні вимоги та методи випробувань» є переглянутим виданням стандарту ISO 20126:2005. Цей документ буде цікавий виробникам продукції, призначеної  для гігієни порожнини рота.

Детальніше...
 
Опубліковано стандарт ISO на знаки безпеки PDF Друк e-mail

87_12У цьому році була опублікована третя частина стандарту ISO 3864, присвяченого графічним символам, в якій встановлюються принципи проектування графічних символів, використовуваних в знаках безпеки.

Знаки безпеки призначені для візуального сприйняття інформації в цілях забезпечення безпеки в різних сферах діяльності людини.

Мета розміщення вказаних знаків - запобігти нещасним випадкам, знизити кількість випадків травматизму в момент виникнення нештатних ситуацій (пожеж або аварій), знизити матеріальні збитки і т.д.

Спеціальні знаки і сигнали покликані забезпечити однозначне розуміння певних вимог без застосування слів або з їх мінімальною кількістю.

У стандарті ISO 3864-3:2012 «Символи графічні. Кольори та знаки безпеки. Частина 3. Принципи розробки графічних символів, використовуваних в знаках безпеки» наведені принципи, критерії та рекомендації з розробки графічних символів, використовуваних в знаках безпеки, визначених у стандарті  ISO 3864 -1 «Символи графічні. Кольори та знаки безпеки. Частина 1. Принципи проектування для знаків і маркування безпеки», і для елементів знаків безпеки, що застосовуються в етикетках безпеки на виробах, як визначено в стандарті ISO 3864-2 «Символи графічні. Кольори та знаки безпеки. Частина 2. Принципи проектування для етикеток безпеки на виробах».

Джерело: http://technormativ.ru

 
Тримаємо кислотність на рівні PDF Друк e-mail

86_12Однією з найбільш важливих характеристик виробництва ферментованих молочних продуктів є кислотність сировини. Навіть незначна її зміна здатна суттєво вплинути на якість готової продукції.

Стандарт ISO/TS 11869:2012 (IDF 150) «Ферментовані молочні продукти. Визначення титруємої кислотності. Потенціометричний метод» визначає потенціометричний метод визначення титруємої кислотності натурального йогурту, ароматизованого йогурту, фруктового йогурту, питного йогурту, сирної маси з фруктами і без та інших ферментованих молочних продуктів.

Зазначений стандарт є переглянутою редакцією стандарту ISO 11869:1997.

Джерело: http://technormativ.ru

 
Як перетворити збитки в гроші за допомогою нового стандарту ISO на екологічний облік PDF Друк e-mail

 85_12Як підвищити продуктивність, одночасно скорочуючи негативний вплив на екологію?

Саме в цьому полягає завдання нового стандарту ISO, який покликаний допомогти компаніям скоротити витрати, пов'язані з утилізацією відходів і зниженням забруднюючих викидів, і поліпшити їх екологічні характеристики.

Стандарт ISO 14051:2011 «Екологічний менеджмент. Облік вартості матеріальних потоків. Загальні принципи» допоможе організаціям краще зрозуміти вплив застосованої ними практики використання матеріалів та електроенергії на екологічні та фінансові результати і виявити можливості для поліпшення.

Детальніше...
 
Платформа Adobe XMP стала стандартом ISO PDF Друк e-mail

84_12А ви завантажували або модифікували сьогодні вбудовані у файл дані? Навіть якщо ні, ймовірно, ви робили це кілька днів тому. Все це завдяки тому, що XMP (розширювана платформа метаданих) для додавання ознак до електронних даних стала невід'ємним елементом ландшафту цифрових документів, і новий стандарт ISOО дозволить користувачам ознайомитися з деталями моделі даних XMP.

Стандарт ISO 16684-1:2012 «Графічні технології. Специфікація розширюваної платформи метаданих. Частина 1. Модель даних, сериализация і основні властивості» пропонує простий спосіб вбудовування інформації про проекти. Стандарт буде корисний для всіх, хто хоче використовувати метадані XMP, включаючи розробників і кінцевих користувачів додатків, що обробляють метадані для використання в ресурсах будь-яких типів.

Детальніше...
 
Центр Експертиз Тест: "Тест: кетчуп шашлычный" PDF Друк e-mail

83_12

Тест: кетчуп шашлычный. Состав кетчупов: почитать и заплакать…>>>

Нет, не во всех случаях, конечно. Но "странностей" в составе кетчупов довольно много. Как то хочется от такого вроде как простого продукта натуральности - тем более что помидоров в стране много.

А томатные продукты действительно очень полезны.

Джерело: Центр Експертиз Тест

 
« ПочатокПопередня321322323324325326327328329330НаступнаКінець »

Сторінка 323 з 395
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua