Головна

Авторизація



Першокласні стандарти безпеки ISO для високотехнологічного транспорту PDF Друк e-mail

2_12У міру того, як транспортні засоби все більше ускладнюються і в них з'являються нові функції, такі як системи підтримки водія або електронні інструменти, все більш важливим стає виявлення потенційних ризиків при збоях програмного і апаратного забезпечення, наслідки яких можуть бути фатальними.

З цією метою ISO опублікувала новий стандарт для забезпечення функціональної безпеки електричного та електронного устаткування в дорожньо-транспортних засобах - ISO 26262 «Транспорт дорожній. Функціональна безпека».

Детальніше...
 
Безпека сільськогосподарської продукції завдяки стандарту ISO/TS 22002-3 PDF Друк e-mail

1_12Безпека сільськогосподарської продукції - основна мета нового стандарту ISO з серії 22000 на системи управління безпечністю харчової продукції.

Підприємства сільського господарства є першою ланкою численних ланцюгів постачань, що доставляють продукти на кухню споживача. Новий стандарт ISO/TS 22002-3:2011 «Програми попередніх умов з безпеки харчових продуктів. Частина 3. Виробництво сільськогосподарських культур» розроблений з метою допомогти представникам сільського господарства впровадити передову санітарну практику і зробити свій внесок у контроль за ризиками безпеки в ланцюзі постачань харчової продукції.

Детальніше...
 
Моніторинг ЗМІ:"Псевдополезные продукты" PDF Друк e-mail

3_12

Рынок так называемых здоровых продуктов питания весьма велик, и исследования, показывающие прямой вред или, по крайней мере, бесполезность их употребления, в лучшем случае игнорируются производителями.

«Легкие» продукты

Продукты с пометкой light или надписями на упаковке «обезжиренный», «легкий» и т.д. не первый год находятся на пике популярности. Человеку приятно думать, что, употребляя «легкие» продукты, он не вредит своему здоровью и даже приносит ему некоторую пользу.

Детальніше...
 
Міжнародна організація спілок споживачів. Звіт щодо проекту “Біологічна безпека” (закінчення) PDF Друк e-mail

201288(Початок статті)

Картахенський протокол з біологічної безпеки

Картахенський протокол встановлює міжнародний набір практичних правил і процедур для безпечного перевезення, оброблення та використання GMO, з особливим зосередженням на регулюванні транскордонних переміщень живих модифікованих організмів, які можуть чинити несприятливий вплив на збереження і стале використання біологічного різноманіття.

  Протокол розрізняє GMO, які повинні бути спеціально введені в навколишнє середовище та GMO, які використовуються як продовольство, корм або перероблення (наприклад, такі генетично модифіковані продукти, як кукурудза та зерно, що використовуються для виробництва продуктів харчування, перероблення або в як корм для тварин). Він встановлює два окремі набори процедур: перший для GMO, які потрібно вводити до навколишнього середовища, і другий для GMO, які використовуватимуться безпосередньо для перероблення або як продовольство чи корм. Обидва призначені для надання країнам-одержувачам інформації, необхідної для прийняття обґрунтованих рішень щодо дозволу або заборони імпорту GMO.

Детальніше...
 
Україна зближується з ЄС у сфері контролю за продовольчими товарами PDF Друк e-mail

Однією з прерогатив Уряду є посилення системного контролю за продуктами харчування - від їхнього виробництва до реалізації. З цією метою Кабінет Міністрів прийняв рішення утворити модель продовольчого контролю за зразками Євросоюзу.

Детальніше...
 
Вітчизняні стандарти технічного регулювання адаптуються до європейських PDF Друк e-mail

Кабінет Міністрів України затвердив Технічний регламент щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів. Відповідну постанову схвалено на засіданні Уряду 28 грудня.

Мета прийняття постанови – запровадження єдиних нормативних вимог до форми, розмірів та розташування елементів колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів. Йдеться, зокрема, про вимоги до номерних знаків, баків для рідкого палива, баластних вантажів,  звукового сигналу, зовнішнього шуму тощо.

Запровадження єдиних нормативних вимог відповідає політиці гармонізації вітчизняного законодавства з технічного регулювання що стосується тракторної техніки із законодавством ЄС.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua

 
Про утворення Координаційної ради з питань якості і безпеки життя людини PDF Друк e-mail

Кабінет Міністрів України прийняв Постанову "Про утворення Координаційної ради з питань якості і безпеки життя людини"

Детальніше...
 
Міжнародна організація спілок споживачів. Звіт щодо проекту “Біологічна безпека” (продовження) PDF Друк e-mail

201287(Початок статті)

Сучасна біотехнологія в країнах, що розвиваються

Все більша кількість урядів країн, що розвиваються, створюють свої власні моделі для вирішення питань стосовно сучасної біотехнології, а також роблять інвестиції в інфраструктуру та людські ресурси для підтримки національних біотехнологічних програм. Ці уряди також приймають політику сприяння біотехнологічним дослідженням та розробленням у державному та приватному секторах. Проте багато з них не враховують необхідність оцінки та моніторингу потенційних короткострокових, середньострокових та довгострокових наслідків цих технологій за допомогою відповідної політики, регламентів, ресурсів та розвитку інституційного потенціалу, спрямованих саме на це.
Детальніше...
 
Уряд схвалив ряд нормативно-правових актів, спрямованих на забезпечення захисту прав споживачів PDF Друк e-mail

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розробило ряд нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію Закону України «Про державний ринковий нагляд нехарчової продукції» та для забезпечення захисту прав споживачів щодо якості та безпечності продукції. Відповідні документи схвалені на засіданні Кабінету Міністрів 26 грудня 2011 року.

Зокрема, Міністерство зініціювало внесення змін до деяких законів України щодо утворення національного органу стандартизації і процедур розроблення та прийняття стандартів. Так, передбачається удосконалити організаційну структуру національної системи стандартизації, долучивши до неї національний орган стандартизації та визначивши, що центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері стандартизації, є  координатором у сфері стандартизації на міжвідомчому  рівні.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня331332333334335336337338339340НаступнаКінець »

Сторінка 333 з 395
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua