Головна Внесення/вилучення ТУ

АвторизаціяВнесення (вилучення) ТУ та змін до них PDF Друк e-mail

ДП "Укрметртестстандарт" є утримувачем Головного фонду ТУ України та бази даних "ТУ України".

У разі позитивних результатів перевірки (за умови відповідності ТУ вимогам законодавства України, технічних регламентів, інших нормативно-правових актів та національних стандартів на конкретні види продукції) ТУ вносяться до Головного фонду ТУ України та бази даних "ТУ України" на добровільних засадах за заявою власника ТУ.

Правила внесення (вилучення) ТУ до Головного фонду ТУ України та бази данних "ТУ України" за  СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 "Головний фонд технічних умов України та база даних "Технічні умови України". Загальні вимоги" (ЗАВАНТАЖИТИ).

На титульній сторінці ТУ поряд зі штампом "ПЕРЕВІРЕНО" ставиться відмітка про внесення до бази даних: спеціальний штамп, який містить позначення знака для товарів і послуг "ДП "Укрметртестстандарт" та напис "ВНЕСЕНО ДО БАЗИ ДАНИХ "ТЕХНІЧНІ УМОВИ УКРАЇНИ", який має такий вигляд:

znak

Внесені до бази даних ТУ України придатні для цілей оцінки відповідності продукції вимогам законодавства України, технічних регламентів, інших нормативно-правових актів та національних стандартів.

На основі бази даних "ТУ України" формується

КАТАЛОГ "ТЕХНІЧНІ УМОВИ УКРАЇНИ" on-line>>>

Бланк замовлення на одержання доступу до Каталога ТУ України on-line (ЗАВАНТАЖИТИ)

Зміна інформації про власника ТУ

У разі зміни інформації про власника ТУ (назва, форма власності, юридична адреса та/або місцезнаходження, телефон, факс, e-mail тощо) власник ТУ повинен подати зміну до каталожної карти продукції до державного підприємства, яке опубліковало ТУ або останню зміну до ТУ (у разі, якщо зміни до ТУ облікувало інше державне підприємство), протягом одного місяця після того, як відбулися зміни, разом із завіреними копіями підтверджувальних документів (виписка із статуту, договір про передання виключних майнових прав власності на ТУ тощо).

Повідомлення стосовно зміни інформаційних даних про власника ТУ може бути надано до державного підприємства у вигляді офіційного листа.

Вартість послуги щодо зміни інформації про власника ТУ в базі даних "Технічні умови України">>>

Бланк листа щодо зміни інформації про власника ТУ (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

ТУ вилучаються із Головного фонду ТУ України та бази даних "ТУ України" у таких випадках:

  • за бажанням власника ТУ на підставі офіційного звернення;
  • у разі закінчення терміну чинності ТУ, якщо протягом двох місяців у ТУ не внесені зміни щодо продовження їх чинності;
  • у разі відкликання погодження ТУ офіційним листом з наведеним обгрунтуванням;
  • у разі встановлення факту ліквідації власника ТУ або його відсутності за місцем знаходження, зазначеним у каталожній карті;
  • у разі недотримання власником ТУ вимог 4.6 СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 «Головний фонд технічних умов України та база даних «Технічні умови України». Загальні вимоги» стосовно необхідності перевірки ТУ на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики не рідше 1 разу на п"ять років;
  • у разі виявлення невідповідності ТУ законодавству України, нормативно-правовим актам, в тому числі технічним регламентам, або прийняття нормативно-правових актів, якими регламентовано інші вимоги, ніж ті, що встановлені в технічних умовах, якщо власником технічних умов не вжито заходів щодо усунення зазначених невідповідностей».

ТУ, вилучені із Головного фонду ТУ України та бази даних "ТУ України" можуть бути повторно внесені до них за заявою власника за умови усунення підстав для вилучення з бази даних протягом трьох років від дати вилучення.

Попередження про вилучення ТУ з бази даних "Технічні умови України" щоквартально публікуються на сайті. Ознайомитися з ними можна ТУТ>>> 

В разі, якщо Ваші технічні умови (ТУ), за певних обставин були вилучені з бази данних «Технічні умови України», але Ви бажаєте виготовляти продукцію відповідно до цих ТУ, пропонуємо інформаційно-консультаційну послугу щодо підготовки до внесення ТУ  в базу даних «Технічні умови України".

Вартість повторного внесення ТУ до бази даних "ТУ України" - 2504,40 грн. (з ПДВ) 

Лист щодо підготовки ТУ до внесення у базу данних "Технічні умови України" (ЗАВАНТАЖИТИ)

відправляйте

за адресою: 03115, м.Київ, вул.Краснова, 7/1, к.103

тел./факс: +38 044 423-49-60

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua