Головна Загальна інформація

АвторизаціяСертифікація послуг PDF Друк e-mail

Види робіт з сертифікації послуг,

які проводяться Науково-технічним відділом підтвердження відповідності ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"

(для переходу до інформації перейдіть за посиланням): 

sert_201803 sert_201801 sert_201802
ГОТЕЛЬНІ ПОСЛУГИ >>>  ПОСЛУГИ ХАРЧУВАННЯ >>> ПОСЛУГИ ПЕРУКАРЕНЬ >>>

 

До уваги власників і керівників готелів та інших закладів  розміщення (проживання)!

Лист №20-57/78 від 25.04.2023 (ЗАВАНТАЖИТИ)

Сертифікація  готелів та інших місць розміщення служить підвищенням якості готельної індустрії, зміною рівня комфорту та якості наданих послуг. Підхід до сертифікації послуг готелів у різних країнах різний. У багатьох країнах сертифікація послуг розміщення та сертифікація послуг харчування (послуг готелів) носить обов'язковий характер, в інших країнах процедура сертифікації послуг готелів є добровільною. В Україні сертифікація послуг готелів є добровільною.

Являючись власниками готелів та закладів готельного типу, багато хто задає питання: для чого потрібна сертифікація готелів? Відповідь очевидна: підвищення туристичного потоку, виправдане підтвердження встановлених цін на послуги, діяльність в рамках існуючих законів, і що сааме головне – сертифіковані послуги викликають більше довіри не дивлячись на необовязковість даної процедури і.це, зовсім, не повний перелік переваг. Наявність такого сертифікату допоможе готолю вигідно позиціонувати свої послуги на ринку.

Для вирішення цього завдання і існує процедура сертифікації послуг готелів(сертифікація послуг розміщення та сертифікація послуг харчування), яка полягає в тому, що незалежна організація (яка має відповідний рівень акредитації і має право здійснювати таку сертифікацію послуг) дає письмову гарантію, що послуги, які надаються, відповідають певному стандарту.

Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» внесені зміни до Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію» від 10.05.1993 № 46-93, згідно з якими з 1 січня 2018 року скасовується дія Декрету та припиняє свою діяльність державна система сертифікації.

Досвід проведення робіт з сертифікації послуг  в державній системі сертифікації показав затребуваність добровільної оцінки відповідності послуг, і споживач зацікавлений в отриманні  достовірної незалежної інформації про них.

Враховуючи наявні потреби споживачів України у проведенні компетентної оцінки відповідності продукції третьою незалежною стороною, а також потреби суспільства в отриманні достовірної інформації про якість та безпечність товарів і послуг, ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» створив Систему добровільної сертифікації УкрСЕПРО (Система УкрСЕПРО), яка увібрала у себе найкращий досвід, набутий державною системою сертифікації та базується на її основних принципах і підходах до оцінки відповідності продукції, робіт, послуг.

Повідомляємо, що наше підприємство, ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ», є акредитоване  Національним агентством з акредитації Україниатестат про акредитацію №10023 від 17.12.2017 року на проведення робіт з оцінки відповідності продукції (робіт. послуг) (ЗАВАНТАЖИТИ).

Це означає, що наша діяльність здійснюється в рамках чинного законодавства України законна, видані документи та встановлений порядок регулюються діючим законодавством, спеціалісти, які здійснюють аудит документів та обстеження обєктів на предмет відповідності нормам - висококваліфіковані професіонали, мають сертифікати компетентності аудитора на відповідні послуги.

 

З надією на плідну співпрацю, начальник відділу підтвердження відповідності

Стахмич Тамара Миколаївна.

Для Вас працюємо в режимі on-line!

Сертифікація послуг – краще співвідношення ціни і якості!

Комплексний і системний підхід – якість-результат!

Наша концепція:

Завдяки комплексному і системному підходу до роботи разом з клієнтом, виходячи з його першочергових запитів виробляється найбільш вигідний для клієнта план досягнення мети - отримання і підтвердження «зірок» в готелях та інших засобах розміщення, завдяки чому раціонально використовується час та кошти клієнта!    

knsert001 knsert002 knsert003

Контактна інформація:

тел.:+38 (044) 452-46-03, (066) 747-04-98

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,

Адреса: 03115, м. Київ, вул. Краснова, 7/1, кімн. №115

 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua