Головна Підвищення компетентності Загальна (Підвищення компетентності) Підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців підприємств у сфері технічного регулювання

АвторизаціяПідвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців підприємств у сфері технічного регулювання PDF Друк e-mail

Вельмишановна бізнес-спільнота!

Ми раді запропонувати Вам нову ПОСЛУГУ

ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ТА ДІЛОВИХ ЯКОСТЕЙ

ФАХІВЦІВ ПІДПРИЄМСТВ У СФЕРІ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ

Одним із найважливіших факторів, які визначають успішність діяльності та конкурентоспроможність підприємства, є висока якість його продукції, що відповідає не лише вітчизняним стандартам, але і міжнародним нормам. Зміни вітчизняного законодавства, що проходять з метою гармонізації з Європейським, вимагають від фахівців всіх напрямків детального його вивчення. Розвиток професійних навичок і особистих якостей персоналу - ключ до розвитку і змін в організації.

Саме тому не варто шкодувати часу і грошей на підвищення технічної компетентності персоналу!

ДП «Укрметртестстандарт» розроблено СОУ КЗПС 74.9-02568182-005:2017 «Підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання. Процедура, порядок проведення та вимоги», згідно з яким проводиться оцінювання та визнання можливостей фахівців різних сфер діяльності, зокрема: стандартизації, метрології та метрологічної діяльності тощо.

Маючи знання, можна на рівних спілкуватися із представниками контролюючих органів, Вашими контрагентами, колегами по бізнесу.

Добровільне підвищення професійного рівня і ділових якостей фахівців підприємства є вагомим аргументом для підтвердження їх компетентності.

Цикл лекцій розрахований на два дні.

Програми лекцій передбачають викладення теоретичного матеріалу, проведення практичних занять, розгляд практичних питань, що виникають під час роботи на підприємстві, роздаткові матеріали. За бажанням, може бути проведене стажування за напрямками діяльності у відповідних структурних підрозділах ДП «Укрметртестстандарт».

Кількість слухачів у групі – 5-10 чол.

Формування груп – по мірі надходження заявок.

Після циклу лекцій проводиться тестування. Слухачі, які задовільно справляться з тестовими завданнями, отримують іменне свідоцтво про підвищення технічної компетентності та ділових якостей.

З питань додаткової інформації звертатися:

Начальник відділу інформаційно - консультативного забезпечення

Бесараб Тетяна Василівна: 03115, м. Київ, вул. Краснова, 7/1, кімн. 108

Контактний телефон:   (044) 423-04-26

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua