Головна

АвторизаціяВидано сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 26.10.2009 до 06.11.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування  на підприємствах міста Києва.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Чабани» ТОВ «Фішка» з підтвердженням його категорії «**» (дві зірки), Київська область, смт. Чабани.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Корчма у Чабана» ТОВ «Фішка» з підтвердженням його класу «перший», Київська область, смт. Чабани.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару ТОВ «Фішка» з підтвердженням його класу «перший», Київська область, смт. Чабани.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ВАТ «Готель «Санкт-Петербург» з підтвердженням його категорії «**» (дві зірки), м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ВАТ «Готель «Санкт-Петербург» з підтвердженням його класу «перший», м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання ГРП «Алкон-Сервіс» НТАК «Алкон» НАН України без підтвердження категорії, м. Київ.

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 15:21
 

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua